صفحه اصلي|ارتباط با ما|چارت سازمانی
صفحه اصلي > مدیریت > معاونت آموزشی و پژوهشی > مدیریت امور پژوهشی > کتابخانه و مرکز اطلاع رسانی > عضويت در کتابخانه 
عضويت در کتابخانه
فرم عضويت در کتابخانه مرکزي دانشگاه صنعتي همدان
 نام :  *
 نام خانوادگی :  *
 کدملي:  
 تلفن همراه:
 *
 پست الکترونيکي:
 
 کد تاييد:
 متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید 
*
مقررات کتابخانه:
 


1- رعايت سكوت به هنگام مطالعه و پرهیز از ایجاد مزاحمت برای سایر اعضا در كتابخانه الزامي است و خوردن،‌ آشاميدن، استعمال دخانيات و استفاده از تلفن همراه در محل كتابخانه ممنوع است.
2- کتاب های مرجع و پایان نامه های دانشجویان به امانت داده نمی شوند.
3- دانشجویان مقطع کارشناسی می توانند 3 کتاب را به مدت 2 هفته به امانت گیرند. دانشجویان کارشناسی ارشد امکان امانت 5 کتاب به مدت 3 هفته را دارند.
4- حضور خود شخص و ارائه كارت دانشجويي دانشگاه صنعتي همدان براي دانشجويان و کارت عضويت كتابخانه براي ساير اعضا از شرايط الزامي امانت کتاب مي باشد.
5- هر عضو فقط با كارت دانشجويي يا عضويت خود مجاز به امانت كتاب مي‌باشد و امکان امانت کتاب با کارت فرد دیگر وجود ندارد.
6- استفاده غيرمجاز از كارت ساير اعضا موجب محروم شدن فرد متخلف از خدمات كتابخانه خواهد شد.
7- مدت مطالعه کتاب هاي مرجع در سالن مطالعه، تا پايان ساعت کاري واحد امانت در آن روز مي باشد.
8- خروج بدون مجوز منابع كتابخانه ممنوع بوده و در صورت تخطي از اين امر، فرد خاطي به مدت دو نیمسال تحصیلی از خدمات کتابخانه محروم خواهد شد.
9- در صورتي كه امانت‌گيرنده در زمان تعيين‌شده از سوي كتابخانه، كتاب يا كتاب هايي را كه امانت گرفته است مسترد ننمايد، مشمول جريمه ديركرد خواهد شد.
10- اعضای کتابخانه پس از تحویل کتاب، تا سه روز فرصت دارند با مراجعه به صفحه امانت خود، چنانچه کتاب از امانت خارج نشده است به کارمندان بخش امانت اطلاع دهند، در غیر این صورت جریمه به آنان تعلق می¬گیرد و کتابخانه هیچگونه مسئولیتی در این خصوص نخواهد داشت.
11- میزان جریمه تأخیر در بازگشت کتب امانی به ازاي هر روز مبلغ 2000 ريال میباشد.
12- جریمه دیرکرد در تحویل کتابهایی که به صورت «مطالعه در محل» در اختیار اعضا قرارمیگیرد، به ازای هر ساعت 1000 ریال در نظر گرفته می شود.
13- در صورت تأخیر بیش از 2 ماه، علاوه بر دریافت جریمه نقدی، فایل عضویت به مدت دو ماه بسته خواهد شد.
14- در صورت تکرار تأخیر بیش از دو ماه، عضویت فرد باطل شده و برای عضویت مجدد ملزم به پرداخت حق عضویت به مبلغ 100000 ریال می باشد.
15- چنانچه امانت‌گيرنده كتاب را گم كند يا ناقص به كتابخانه تحويل دهد،‌ جبران خسارت وارده برعهده استفاده‌كننده خواهد بود. ميزان خسارت توسط كتابخانه تعيين خواهد شد. جبران خسارت نبايد از سه ماه بيشتر به طول انجامد.
16-كتابخانه تا قبل از دريافت اصل كتاب گم شده یا هزینه تعیین شده توسط کتابخانه، با امانت‌گيرنده تسويه حساب نخواهد كرد. بنابراين، ضروري است كه فرد امانت گيرنده در اسرع وقت مسؤولين كتابخانه را از مفقودشدن كتاب مطلع سازد تا زمان لازم براي سفارش و تهيه كتاب مهيا باشد.
17- دانشجويان موظفند در هنگام فارغ‌التحصيلي، يا انتقال دائم به ساير دانشگاه ها، و انصراف از تحصيل، با كتابخانه تسويه حساب نمايند
18- كتابخانه از تسويه‌حساب با اعضايي كه هرگونه بدهي به كتابخانه دارند، خودداري خواهد نمود.
19- کلیه فارغ‌التحصيلان دانشـگاه صنعتی همدان، موظفند به هنگام تسـويه حساب، يک نسـخه الکترونیکی از پایان نامه خود را شامل یک فایل word و یک فایل pdf بر روی یک سی دی به کتابخانه تحویل دهند. دانشجویان تحصیلات تکمیلی ملزم به تحویل 2 نسخه چاپی پایان نامه نیز می باشند.
20- دانشجویان ملزم هستند پايان‌نامه‌های خود را بر اساس دستورالعمل تدوین شده توسط کتابخانه مرکزی که بر روی وب سایت کتابخانه موجود است، تدوین نمایند.
*مقررات کتابخانه را خوانده و موافقت ميکنم

   
دسترسی سریع
صفحه اصلي|راهنمای تلفن|پرسش های متداول
آدرس: همدان، بلوار شهید فهمیده، خیابان مردم | تلفن: 38411000 - 081 | فکس: 38380520 - 081 | ایمیل: info@hut.ac.ir | صندوق پستی: 579 -65155 | کدپستی: 3733-1-65169
Copyright 2013   www.hut.ac.ir    , All rights reserved                                     اخبار